Bc. Roman Onderka, MBA

  • ČSSD
  • Jihomoravský kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,81. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

25.03.2010 0:00:22

Brno: Investoři mají zájem !

Brno: Investoři mají zájem !

Brno připraví nové plochy Brněnské průmyslové zóny – Černovická terasa.

Investoři mají zájem o obsazení dalších ploch Brněnské průmyslové zóny. Na základě zájmu několika investorů zahájilo město Brno přípravy na obsazení dalších ploch Brněnské průmyslové zóny – Černovická terasa. Rada města Brna vzala v úterý 23. března 2010 na vědomí žádost čtyř společností o pronájem a budoucí prodej pozemků na území Brněnské průmyslové zóny – Černovická terasa.

Statutární město Brno proto vyhlašuje tři dvoustupňová nabídková řízení na pronájem a budoucí prodej pozemků v k. ú. Černovice, obec Brno ve vlastnictví statutárního města Brna za účelem výstavby a následného provozování průmyslových objektů a související infrastruktury. Cílem nabídkového řízení je najít investory na pronájem pozemků a uzavření budoucí kupní smlouvy na vymezené území Brněnské průmyslové zóny – Černovická terasa, kteří na pozemcích zajistí na svůj náklad výstavbu průmyslových objektů a s nimi související infrastruktury a jejich následné provozování.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama