Božena Sekaninová

  • ČSSD
  • Prostějov
  • zastupitelka města
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,12. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

28. 11. 2012 16:15:14

Dárek z dětství ...

Dárek z dětství ...

Prostějovský deník se ptá osobností: "Na jaký dárek z dětství vzpomínáte nejraději? Jaký dárek byste si letos přáli dostat?"

Na jaký dárek z dětství si vzpomínám nejraději - jako dítě jsem měla moc ráda knížky. Byla jsem vášnivá čtenářka a četla jsem vše, co jsem dostala do rukou. Když se zamyslím, tak vzpomínám na úžasný dárek od tatínka, po kterém jsem dlouho toužila. Byly to nádherné velké pastelky, uložené v tenké, hodně barevné, plechové krabici, přikryté tenkou vrstvou molitanu. A bylo jich tam 36, což v té době bylo opravdu vzácné.
Jaký dárek bych si letos přála dostat - svým přáním se neliším od přání většiny z nás, protože pro každého je největším darem zdraví, pohoda a úsměv na rtech. Moc bych si přála setkávat se s větší ohleduplností a slušností mezi lidmi, s tolerancí vůči druhým, byť jakkoliv odlišným. A z pracovního hlediska? Moc bych si přála, aby vláda více vnímala starosti a odůvodněné obavy běžných lidí.

Božena Sekaninová
senátorka
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout