ČSSD – Česká suverenita sociální demokracie

Hájíme zájmy ČR cssdlidem.cz
  • ČSSD
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,96. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

26.02.2024 12:12:00

Útok na Liberty je útokem na rodiny Moravskoslezského kraje

Útok na Liberty je útokem na rodiny Moravskoslezského kraje

Demonstrace před hutí l Liberty se zúčastnili členové vedení ČSSD Jana Volfová a Petr Gavlas, s nimi přišli i bývalí poslanci Adam Rykala, Olga Havlová a krajský zastupitel Tomáš Miczka.

 "Jestli si vláda neuvědomuje, že likvidací hutě Liberty zničí skoro třetinu domácností v Ostravě a další v Moravskoslezském kraji, tak to znamená, že už nechápe vůbec nic. Na každé pracovní místo v Liberty je přece navázáno dalších pět až sedm pracovních míst v následném průmyslu a ve službách. Ukončení činnosti Librety znamená bídu pro obrovskou část obyvatel Ostravy a samozřejmě i celého Moravskoslezského kraje,“ řekl Petr Gavlas, místopředseda strany.

„Už tak sužovanému kraji dává vláda svojí neschopností a nečinností poslední ránu,“ řekl Adam Rykala, exposlanec za ČSSD.

„Na problémy Liberty se svými krajskými kolegy z klubu ČSSD v Moravskoslezském kraji dlouhodobě upozorňujeme a apelujeme na krajské zastupitelstvo, aby je řešilo. Jsme připraveni podpořit každý návrh, s kterým odboráři a zaměstnanci Liberty přijdou a s kterým jim kraj může pomoci,“ ukončil tiskovou zprávu Tomáš Miczka.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama