Česká Suverenita

Hájíme zájmy ČR www.ceskasuverenita.cz
  • ČS
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,68. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

03.01.2019 17:51:00

Česká Suverenita nabídla kandidaturu do EP Stanislavu Humlovi

Česká Suverenita nabídla kandidaturu do EP Stanislavu Humlovi

Předsedkyně České Suverenity Mgr. Jana Volfová oslovila dalšího bývalého výrazného politika a odborníka na bezpečnost z ČSSD.

 Po MUDr. Davidu Rathovi, který za ČS kandidoval do senátu a získal zhruba 5% voličských hlasů, se vedení České Suverenity rozhodlo nabídnout spolupráci i dalším nestraníkům, se kterými je pojí identický pohled na situaci v naší zemi a Evropské unii.

ČSSD se postupně zbavila všech výrazných a zajímavých osobností a nahradila je úřednickou šedí, která má charisma ,,hadrů na podlahu" okomentovala situaci Jana Volfová. „Hlavním motivem zbavit se skutečných osobností je přitom obava z jejich konkurence - tj. aby preferenčními hlasy voličů nepřeskočili neschopné, ale přitom zasloužilé stranické funkcionáře. Česká Suverenita žádný takový strach nemá, naopak poskytneme prostor každé osobnosti - politikovi, úspěšnému podnikateli, umělci, učiteli, lékaři, prostě všem, kteří mají šanci udělat něco dobrého pro naši zemi,“ doplnila Jana Volfová.

MUDr. David Rath velice vítá dalšího svého bývalého spolustraníka. Česká Suverenita se chová úplně jinak než všechny jiné politické strany: „ANO je stranou jednoho muže, se kterým stojí i padá. ČSSD umírá díky tomu, že ji ovládli kariéristi a především diletanti. KSČM se přeměnila na obchodní společnost a kšeftuje se státními prebendami. ODS ovládá nudná úřednická šeď. Do SPD nepustí Okamura nikoho, kdo by ho mohl přeskočit. Česká Suverenita naopak chce na svých kandidátkách mít co nejvíce schopných a výrazných lidí.“

Pro nastávající evropské volby si Česká Suverenita vytýčila několik cílů. Všechny souvisí se zachováním naší národní suverenity. „Musíme se snažit vrátit jednotlivým členským státům právo veta, které měli před podpisem Lisabonské smlouvy. Vrátit moc z rukou nikým nevolených byrokratů do rukou národních a demokraticky volených politiků“ nastínil jednu z priorit MUDR. David Rath. „Bruselské úředníky by bylo nejlépe rovnou defenestrovat, stejně jako při Druhé pražské defenestraci do hnoje, aby jen vypadli, ale bez zranění." dodává.

Mgr. Stanislav Huml vidí těžiště své snahy v oblasti bezpečnosti EU. Musíme rázně a rychle zastavit migraci - v podstatě okupaci území Evropy - především muslimskými běženci. EU už dál nesmí jen přešlapovat, ale musí zavřít své hranice.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama