Česká pirátská strana

Internet je naše moře!
  • Piráti
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,63. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

11.12.2018 22:42:00

Výběrová řízení do správních a dozorčích rad v Mariánských Lázních

Výběrová řízení do správních a dozorčích rad v Mariánských Lázních

Zastupitelský klub Pirátů Mariánské Lázně včera, tj. 10. prosince 2018, vyhlásil výběrová řízení do správních a dozorčích rad ve městem ovládaných společnostech.

 Příjem podkladů je do 20. prosince 2018, poté 27. prosince budou probíhat osobní pohovory. Nástup na dané pozice je ihned po schválení.

Na základě volebního výsledku a povolebních vyjednávání budou Piráti v Mariánských Lázních obsazovat po jednom místě v dozorčích radách ve společnostech Chevak Cheb a.s. - vodárenská společnost, Městská doprava Mariánské Lázně, KIS s.r.o. a Technický a dopravní servis. Dále dvě místa v dozorčí radě ve společnosti Parking Centrum a.s, a v Západočeském symfonickém orchestru obsadí jedno místo ve správní radě a jedno místo v dozorčí radě.

Všechny podmínky výběrových řízení a přihlašovací formulář jsou zveřejněny na pirátském fóru (ZDE).

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout