Česká strana sociálně demokratická

Svoboda, solidarita, spravedlnost.
  • ČSSD
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,58. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

01.04.2023 18:05:00

Chceme zodpovědné vedení naší země

Chceme zodpovědné vedení naší země

Komentář na veřejném facebookovém profilu strany k příčinám narůstajícího napěti v společnosti

 Dobře si uvědomujeme současnou špatnou situaci. Lhostejnost a povyšování se současné vlády nad pracujícími lidmi, žene mnohé do náručí extremistických a radikálních stran. Často i těch, které mají svůj díl viny na současné situaci. Na demonstraci vystoupili mimo jiné zástupci ANO a SPD. Zástupci stran, které v minulosti zrušily společně s ODS superhrubou mzdu, a vyprázdnily tak státní kasu.

Co udělala sociální demokracie? Sociální demokraté dříve prosadili dnes rušenou valorizaci důchodů, zasadili se o zastropování věku odchodu do důchodu na 65 letech a především, připravili propracovanou důchodovou reformu. Tu nechala současné vládě na stole připravenou v mašličkách.

Důchody jsou odrazem úcty těm, kteří celý život pracovali. Musí se jich lidé dožít a musí za ně důstojně žít. Strašení z obou konců politického tábora ale ničemu neprospěje.

Proto chceme zodpovědné vedení naší země.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama