David Smoljak

  • STAN
  • Praha 9
  • senátor
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,14. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

19.04.2021 13:42:00

Pane prezidente, mlčet můžete pro zbytek svého mandátu

Pane prezidente, mlčet můžete pro zbytek svého mandátu

Komentář na facebookovém profilu k Vrběticím, prezidentu Zemanovi a Rusku.

Prezident Zeman se prý k události ve Vrběticích vyjádří za týden v neděli.

Někomu to může připadat jako neuvěřitelně dlouhá doba, ale chápu, že když do roztrhání těla hájíte zájmy cizí velmoci, která u nás kyberneticky útočí na nemocnice, vyhrožuje představitelům samospráv a nakonec na ni praskne i teroristický útok, po kterém zůstanou dva mrtví a obrovské materiální škody, potřebujete se na chvíli zastavit a pohlédnout zpátky.

Možná se vám přitom v paměti vynoří vzpomínka na to, jak jste před časem zesměšňoval naši tajnou službu s jízlivou poznámkou, že u nás dosud neodhalila jediného ruského agenta.

Nyní se tedy můžete podívat na osmnáct z nich, jak opouští své rezidentury a  nastupují do letadla Aeroflotu na letišti v Ruzyni.

Ty, co zabíjeli ve Vrběticích a dostali pak za to řád "Hrdiny Ruské federace", si můžete zblízka prohlédnout na fotografii zveřejněné Českou policií.

Po dalších adeptech na řád od Putina se můžete poohlédnout ve své hradní kanceláři. A pokud v koupelně při holení zvednete zrak od poličky s hygienickými potřebami, spatříte toho, kdo jim všem po léta poskytoval plné politické krytí.

Myslím, že bychom měli projevit pochopení. S tímhle vším se vyrovnat, na to týden rozhodně nestačí!

Pane prezidente, plně pochopíme, pokud se odmlčíte pro zbytek svého prezidentského období. Ať už skončí přirozeným uplynutím, dobrovolnou rezignací, anebo rozhodnutím Ústavního soudu o velezradě.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama