Demokratická strana zelených - ZA PRÁVA ZVÍŘAT

  • DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,94. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

27.05.2024 14:03:39

DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT k zisku 4,55% ve Studentských volbách do EP 2024

DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT k zisku 4,55% ve Studentských volbách do EP 2024

Resp. k umístění na 8. místě z 30 kandidujících subjektů.

Demokratická strana zelených - ZA PRÁVA ZVÍŘAT vítá stále větší podporu mezi mladými lidmi, která se potvrdila i v letošních Studentských volbách do Evropského parlamentu. Studenti vybírali ze 30 stran, hnutí a koalic, které se letošních eurovoleb zúčastní. Celkem odevzdali hlasy studenti ze 228 škol, resp. 145 gymnázií, z 95 středních odborných škol (SOŠ) a 25 učilišť. Zúčastnilo se 22 880 studentů. DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT se umístila v těchto volbách na 8. místě s 4,55%, těsně za hnutím ANO 2011 Andreje Babiše.


DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT jde do nadcházejících eurovoleb s plnou kandidátní listinou, resp. s 28 kandidáty. Z toho je 25 žen a 3 muži, tzn. 90% žen a 10% mužů. První čtvrtina kandidátky je obsazena ženami, resp. na prvních sedmi místech kandidují ženy. Věkový průměr kandidátů činí 52 let (u žen 51 let a mužů 58 let). Na kandidátce je 23 ochránců zvířat bez politické příslušnosti a 5 ochránců zvířat z řad členů strany, tzn. 83% kandidátů BPP a 17% členů strany.


DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT je politickou stranou, která zapojuje do politiky nejvíce žen a to bez uměle vytvořených tzv. kvót. Těchto kvót některé strany využívají, aby opticky vylepšily své kandidátky o ženy, aniž by se tyto kandidátky aktivně zabývaly politikou takové strany. K DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT se ženy hlásí i bez těchto kvót, neboť DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT vnímají jako moderní stranu, která nabízí možnost ovlivnit dění v tomto státě, resp. v těchto volbách i EU a jako stranu, jíž není lhostejné, jak se žije nejen lidem, ale i zvířatům.


DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT chce uspět v nadcházejících volbách do Evropského parlamentu, aby tam mohla primárně bojovat za ochranu zvířat a jejich práv, ochranu přírody, životního prostředí, ovzduší a podnebí, resp. klimatu, krajiny a kulturního dědictví.


DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT složila kandidátku ze svých členů a dalších osobností z řad ochránců zvířat, kteří se dlouhodobě a aktivně věnují záchraně a ochraně zvířat, popř. i přírody a životního prostředí.

DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT si klade za cíl prosadit důslednější ochranu zvířat, živočichů, přírody, vody, ovzduší, podnebí, životního prostředí, ale též větší práva pro zvířata, resp. jejich větší právní ochranu.

DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT vystupuje proti všem druhům týrání zvířat či krutému zacházení s nimi. Odsuzuje každou činnost, která způsobuje utrpení zvířat.

DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT se zasazuje o důslednější ochranu zvířat, přísnější tresty za týrání a zlepšení podmínek chovu.

DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT je dvacátou registrovanou politickou stranou za práva zvířat ve světě, resp. Česká republika je dvacátou zemí, ve které existuje strana zaměřená primárně na obranu práv zvířat.

NEPŘIHLÍŽEJME UTRPENÍ, ZVÍŘE NENÍ VĚC!
MLUVÍME ZA TY, KTEŘÍ SAMI NEMOHOU.
BRÁNÍME TY, KTEŘÍ SE BRÁNIT SAMI NEDOKÁŽÍ
CHRÁNÍME ZVÍŘATA A JEJICH PRÁVA.


ŘV DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAThttps://dsz321.webnode.cz/news/prohlaseni-dsz-za-prava-zvirat-k-zisku-4-55-ve-studentskych-volbach-do-evropskeho-parlamentu-a-k-umisteni-na-8-miste-z-30-kandidujicich-subjektu/

***
https://www.jsns.cz/nove/projekty/studentske_volby/2024_eu/studentske_volby_do_ep_2024_vysledky.pdf
https://www.jsns.cz/projekty/studentske-volby/vysledky-studentskych-voleb

***
FB stránky DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT: https://www.facebook.com/DSZ-ZA-PR%C3%81VA-Zv%C3%AD%C5%99at-2390059371038158

FB stránky Demokratičtí zelení: https://www.facebook.com/destze

***

DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT
Demokratická strana zelených - ZA PRÁVA ZVÍŘAT
***ochrana zvířat a jejich práv***

Více zde: https://dsz-zapravazvirat.cz
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama