Demokratická strana zelených - ZA PRÁVA ZVÍŘAT

  • DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,82. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

16.04.2021 22:48:00

K zákazu střílení lišek po celou dobu péče o mláďata

K zákazu střílení lišek po celou dobu péče o mláďata

Demokratická strana zelených - ZA PRÁVA ZVÍŘAT podporuje iniciativy ochránců zvířat, vedoucí k zákazu střílení lišek po celou dobu péče o mláďata.

 DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT souhlasí a plně se ztotožňuje s textem petice ochránců zvířat, resp. paní Ivany Růžičkové:

"Touto peticí chci uvědomit veřejnost o tom, že střílení lišek je povoleno po celý rok, a to i v době, kdy kojí a shání potravu pro svá mláďata. Odstřel lišky pak způsobí hynutí mláďat hladem. V současné době, kdy jsou přemnoženi hraboši, může být právě liška velmi užitečná, protože hraboše loví a není nutné používat nebezpečné jedy na likvidaci hrabošů."

DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT nechápe, proč v dnešní době, ve které se tolik apeluje na úctu k lidským právům i právům zvířat, je společnost ochotna přehlížet takovéto jednání.

DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT je pro ukončení tohoto krutého a bezcitného konání.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama