Dipl.-Pol. Jana Maláčová, MSc.

  • ČSSD
  • ministryně práce a sociálních věcí
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,82. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

01.08.2020 16:37:00

Čeští rodiče přestanou běhat jako křečci v kolečku

Čeští rodiče přestanou běhat jako křečci v kolečku

Komentář na facebookovém profilu k jeslím

Nebát se mít děti. A přitom mít možnost volby. To je jeden z mých hlavních cílů rodinné politiky. Chci zůstat plně doma s dítětem? Jak je libo! Potřebuji spojit péči o rodinu s prací, protože holt bez práce nejsou koláče? Voila! Ráda bych se vrátila na částečný úvazek do práce, protože mě prostě práce baví, nebo protože by mi ujel profesní vlak? Prosím...

A přesně pro všechny tyhle varianty životních cest potřebujeme jesle. Jsem opravdu šťastná, že náš návrh zákona vláda schválila. Jsem znovu a znovu přesvědčena o tom, že pokud návrh projde celým legislativním procesem, čeští rodiče přestanou běhat jak křečci v kolečku a všem se uleví.

ZDE

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama