Dipl.-Pol. Jana Maláčová, MSc.

  • ČSSD
  • ministryně práce a sociálních věcí
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,6. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

11.04.2021 21:29:00

Neskutečně se těším ven, na čerstvý vzduch a mezi lidi

Neskutečně se těším ven, na čerstvý vzduch a mezi lidi

Komentář na facebookovém profilu k událostem uplynulého týdne.

Přeji všem hezkou neděli, co jste dnes dělali? Já strávila skoro celý den na balkóně. Sázela jsem ředkvičky, bylinky a popíjela litry čaje. Zítra mi končí izolace a musím se přiznat, že se po více než 14 dnech v bytě neskutečně těším ven, na čerstvý vzduch a mezi lidi.

V pátek večer jsem na našem online sociálně-demokratickém sjezdu obhájila post místopředsedkyně ČSSD. Je to velký závazek, zvlášť v době, kdy je na tom sociální demokracie tak špatně. Budu velmi tvrdě pracovat, ještě více než doposud, aby se ČSSD opět postavila na nohy.

Pevně doufám, že se nám v příštích týdnech podaří proočkovat co nejvíce lidí a koronavirus začne ustupovat. A že se díky tomu budeme moci soustředit opět na problémy, které nás trápí dlouhodobě. Chtěla bych ještě prosadit důchodovou reformu. Chci, aby v Česku platilo, že člověk, který celý život pracoval, bude mít spravedlivý důchod.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama