Dipl.-Pol. Jana Maláčová, MSc.

  • ČSSD
  • ministryně práce a sociálních věcí v demisi
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,32. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

22.10.2021 18:20:00

Po Senátu kandidáti na příštího prezidenta shánějí hlasy. To je nedůstojné

Po Senátu kandidáti na příštího prezidenta shánějí hlasy. To je nedůstojné

Komentář na facebookovém profilu k debatám o zdravotním stavu prezidenta.

Nemůžu si pomoct, ale debata ohledně zdravotního stavu pana prezidenta Zemana mi nepřipomíná debatu mezi demokraty, ale rozzuřený dav s pochodněmi v rukou, který vynáší bleskurychlé soudy na sociálních sítích.

Pan prezident Zeman není první, ani druhý, ba ani třetí prezident v naší více než staleté historii, kterého potkaly zdravotní potíže. Buďme prosím lidští a také velice ostražití ohledně omezení pravomocí nejvyššího ústavního činitele České republiky, pro kterého v demokratických volbách hlasovalo skoro 2,9 milionů občanů.

Rozhodnutí, které se může stát ústavním precedentem, se nemá řešit v hysterii rozvášněného davu, ale má mít lidskou i státnickou úroveň‼️ Tuhle úroveň v současnosti postrádám. A to, že už teď po Senátu běhají kandidáti na příštího prezidenta a shánějí hlasy, je prostě nedůstojné …

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama