Doc. MUDr. Milada Emmerová, CSc.

  • Plzeňský kraj
  • krajská zastupitelka
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,56. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

24.01.2014 14:50:54

Výstava obrazů akademického malíře Teodora Buzu

Výstava obrazů akademického malíře Teodora Buzu

Vernisáž obrazů akademického malíře Teodora Buzu a příprava jeho výstavy v prostorách Senátu

 

Dne 16.ledna 2014 paní senátorka Emmerová spolu-zahajovala výstavu obrazů Teodora BUZU s názvem Sirény. Expozice vznikla na základě sbírky básní Zkouška sirén, kterou vydal básník, cestovatel a hudebník Lumír Slabý a Teodor Buzu k ní dělal ilustrace.  Na akci zahrála kapela Starý psi a mladý kočky revival a je k vidění do 28.února v nedivadelních prostorách Divadla Oskara Nedbala v Táboře. A kdo nebude mít cestu do Tábora ten bude moci shlédnout výstavu akademického malíře Teodora Buzu přímo v prostorách Senátu. Od 20.5. do 9.6. 2014 bude k vidění v předsálí jednacího sálu Senátu výstava s názvem POHLEDY.

Teodor BUZU – původem z Moldavska je držitelem státního řádu Comandor, ceny města Tábora za rok 2004, hlavní ceny mezinárodní výtvarné soutěže v Passau, mezinárodní ceny Intersalonu a mnoha cen v Moldavsku, včetně titulu  osobnosti roku 2010 v oblasti výtvarného umění a mezinárodní ceny Národní galerie výtvarného umění Moldavské republiky, kde v roce 2013 zvítězil mezi 181 umělci z 33 států. Vystavuje na samostatných výstavách a sympóziích u nás i v cizině.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama