Doc. MUDr. Milada Emmerová, CSc.

  • Plzeňský kraj
  • krajská zastupitelka
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,64. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

16. 6. 2017 11:25:13 - Družice

Odchází socani, jak tvrdí Veleba?

,,je zde situace, že socani to dovedli, kam to dovedli a jsou tu konkrétní senátoři, kteří by k nám mohli přejít.." Vy o tom něco víte? Jak vnímáte změny ve straně? Já dost dobře nechápu, jak mají straně pomoci. Kdybyste aspoň nasadili někoho nového

Odpověď

28. 6. 2017 6:35:09 - Doc. MUDr. Milada Emmerová, CSc.
 O odchodu členů sociální demokracie ze strany nic nevím, což nevylučuje, že k tomu nedochází. Rovněž nevím, že by někdo přecházel do Strany práv občanů, kde je předsedou velmi slušný inteligentní pan ing.Veleba.

Situace v ČSSD není úplně „růžová“, jak vyplývá i z údajů různých průzkumných  agentur. Nebývají vždy zárukou spolehlivých předvolebních šetření a do voleb je ještě velmi daleko.

Možná, kdyby vedení naší strany využilo mého odborného  zásahu do jednání Krajského soudu v Ústí nad Labem, čímž byla zdravotní sestra z Rumburka zbavena obžaloby ze šesti vražd, (přičemž jí bylo vyhrožováno doživotím)…., třeba bych volební preference mohla zvednout. I takové skutky by měly být vyhodnocovány, neboť svědčí o znalostech a odvaze. Mimo jiné svědčí i pro to, že ČSSD do funkce ministra zdravotnictví nikdy nenasadila diletanta či cynika. Ano, byla jsem ministryní zdravotnictví v letech 2004-5 a předala jsem vládě Jiřího Paroubka „KONCEPCI“ zdravotnictví, po které je v naší současnosti stále častější poptávka. Je zaparkovaná ve Strakově akademii. Vyjadřuje strategii zdravotní péče v ČR, jak si ji ČSSD   představuje…a teprve poté se chce zabývat financováním navržené strategie…, zda vystačíme s finančními prostředky veřejného zdravotního pojištění.

Mám však pocit, že pozitivní výsledky jsou v naší společnosti přecházeny jako samozřejmost. Anebo jde spíše o vítězství závisti a nepřejícnosti, ať jde o cokoliv….

Takže i moje dnešní reakce je delší a složitější….

S pozdravem

doc. MUDr. Milada Emmerová, CSc.

senátorka Senátu PČR

místopředsedkyně Výboru pro zdravotnictví a sociální politiku

tel.: +420 602 222 671

mail: emmerovam@senat.cz