Filip Zachariaš

  • KSČM
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,81. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

15.08.2017 12:23:57

Návštěva drnovického stadionu

Návštěva drnovického stadionu

Kandidát do KSČM do sněmovny v Jihomoravském kraji Filip Zachariaš navštívil při příležitosti Svatovavřinecké pouti obec Drnovice. Zastavil se také na kdysi legendárním fotbalovém stadionu, který je nyní v žalostném stavu.

 Nejen on byl tématem rozhovoru s místostarostou této více než dvoutisícové obce Jiřím Dvořákem. "Koupila ji soukromá společnost, avšak k tomu, aby ji ihned přeprodala s patřičným ziskem obci. Podobně je na tom i Posádkový dům armády v sousedním Vyškově. Shodli jsme se s panem místostarostou na tom, že tato praxe vykutálených podnikavců škodí obcím i občanům - proto je potřeba ji změnit - stejně jako celou řadu dalších věcí,” sdělil Zachariaš. Ten zároveň velmi ocenil snahu vedení Drnovic o stálý rozvoj obce po všech stránkách. 
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout