Ing. Aleksandra Udženija

  • ODS
  • Hlavní město Praha
  • krajská zastupitelka
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,55. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

20.04.2019 15:34:00

Malý, levný a bezpečný stát

Malý, levný a bezpečný stát

Komentář na facebookovém profilu k nárůstu byrokracie

 Malým a levným státem se zaklíná kdekdo. Ovšem jak si malý a levný stát představuje současná levicová vláda v čele s hnutím ANO můžeme vidět dnes a denně. Bezprecedentní nárůst byrokracie, tisíce nových úředníků a zákony tak složité a nepřehledné, že se v nich kolikrát nevyznají ani samotní právní experti. Takový stát není ani malý a rozhodně není ani levný.

Já chci malý stát, který má nízké daně a nesnaží se pořád všechno přerozdělovat. Jsem přesvědčená, že každý z nás ví nejlíp, jak hospodařit s vlastními penězi a nepotřebujeme k tomu blahosklonné úřední rady. Chci levný stát, který poskytuje základní služby a to nejlépe elektronicky, investuje hlavně do infrastruktury a bezpečnosti, a který se občanům neplete zbytečně do života.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout