Ing. Aleksandra Udženija

  • ODS
  • Hlavní město Praha
  • krajská zastupitelka
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,68. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

22.10.2019 11:04:00

Používání elektronických koloběžek nesmí obtěžovat Pražany

Používání elektronických koloběžek nesmí obtěžovat Pražany

Opoziční občanští demokraté souhlasí s plánem pražské koalice na vypovězení Memoranda o spolupráci v oblasti rozvoje veřejných systémů sdílených kol uzavřeného s firmou Lime.

 Podle předsedkyně zastupitelů ODS Alexandry Udženija je toto Memorandum příliš obecné a firma Lime ho soustavně porušuje.

„Sdílená ekonomika, tedy i sdílené elektrokoloběžky, musí mít svá pravidla, aby nedocházelo k ohrožení bezpečnosti lidí. Na Praze 2 se snažíme problémy spojené s užíváním elektrokoloběžek řešit od samého začátku. Jenomže všechny dohody s firmou Lime byly postupně z její strany porušovány. Není možné tolerovat ohrožování bezpečnosti chodců, nevidomých a dalších účastníků silničního provozu i obtěžování Pražanů, kteří o špatně zaparkované koloběžky pomalu zakopávají. Proto souhlasím s úmyslem současné koalice vypovědět podle mě příliš obecné a často porušované Memorandum s firmou Lime,“ uvedla předsedkyně zastupitelského klubu ODS Alexandra Udženija.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout