Ing. Aleksandra Udženija

  • ODS
  • Hlavní město Praha
  • krajská zastupitelka
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,66. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

10.10.2019 16:59:00

Z vydělaných peněz se najednou stává kapesné?

Z vydělaných peněz se najednou stává kapesné?

Komentář na facebookovém profilu k návrhu ministryně Maláčové na zrušení slevy pro manžele a manželky, kteří nepracují a o nikoho doma nepečují

 "Proč bychom jako stát měli dávat luxusní kapesné bohatým lidem?".

Takhle představila ministryně Maláčová svůj nápad zrušit slevu na dani pro manžele a manželky, kteří nepracují a o nikoho doma nepečují. Ještě žádnému socialistovi se nepovedlo v jedné větě tak dokonale vystihnout podstatu socialismu jako právě paní Maláčové.

Hned v úvodu vysvětluje, jak si roli státu vlastně představuje: My jsme stát, my rozhodujeme a ty občane poslouchej! Zajímavá je i druhá část věty, kdy z peněz konkrétních lidí, které si vydělali, se najednou stává kapesné?!

Úspěch, bohatství a prosperita pramení hlavně z práce a dlouhodobého úsilí. Nebo z přerozdělování? Čtěte v komentáři ZDE.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout