Ing. Alena Vitásková

  • BPP
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 4,21. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

05.10.2016 1:40:02

Posledních 7 dnů před volbami 30. 9. 2016

Posledních 7 dnů před volbami 30. 9. 2016

Úvod k souboru programových bodů

 ·        Jak jsem již avizovala, i nadále bude probíhat kontaktní kampaň.

·        Při osobních jednáních mám možnost vysvětlit, co si pod 7 body mého volebního programu představuji. Podrobně mohu vysvětlit a zodpovědět dotazy, proč zrovna postupuji takto.

·        Zbývajících 7 dnů před volbami chci věnovat právě představení jednostránkové vize ke každému bodu, protože pochopitelně velká část případných voličů mé vysvětlení nezná, protože neměli možnost se besed se mnou zúčastnit.

·        Nepředložím detailní postup, již se mi mnohokrát v minulosti stalo, že byl můj návrh zcela zneužit někým jiným, který si jej přivlastnil.

·        Naposledy se mi to stalo se stanovením indikativní ceny v plynu, kdy jsme jako ERÚ připravili určité vodítko pro konečného spotřebitele z řad domácnosti, jak by se měla cena plynu pohybovat. Ale celou záležitost si bezostyšně chtěl přivlastnit ministr MPO pan Mládek, když v jednom z medií uvedl, že mi to snad poradil. Ach jo…

·        Takže 7 dnů má týden, 7 bodů má můj předvolební program 7 je moje číslo ve volbách, můj volební okrsek má č. 70, volby začínají 7.

·        A nyní vám předložím na každý můj volební bod jednostránkovou vizi, kterou znají pouze ti, kteří se zúčastnili besed, či náhodných setkání a měli čas si tyto informace vyslechnout

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama