Ing. Antonín Fryč, CSc.

  • Trikolora
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,42. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

07.09.2017 20:07:00

Teď anebo nikdy

Teď anebo nikdy

HURÁ!! Konečně po čtyřech letech vládnutí nám hnutí ANO v neděli představilo svůj program. To jim to ale trvalo!

Většinou jsme se ale z něj nedozvěděli nic nového, než co nám představitelé ANO slibovali již před minulými volbami. Třeba heslo „snížíme daně“ je pro ně již ohrané téma. Ani dnes neříkají, jak toho dosáhnou, takže je to stejný slib, jako v minulém období, kdy potom neudělali nic. Rovněž jsme již slyšeli o snížení počtu ministerstev a zavedení centrální agendy. Ani tady neudělali nic. Nyní vyhlásili, že postaví za další čtyři roky 180 km nových dálnic. Přitom v minulé vládě měli svého ministra dopravy, který postavil a zrekonstruoval v uplynulém volebním období jen 32 km dálnic (pro srovnání - v Polsku to bylo více jak 600 km dálnic).

„Nejlepší“ slib ve volebním programu hnutí ANO je, že zvýší učitelům platy o 50% a zvýší důchody. Jenže poslední čtyři roky ANO řídilo ministerstvo financí. Proč to již neudělalo? Takže opět jen nesplnění slibů. Nic jiného.

Z projevu předsedy pana Babiše jsme se ale dozvěděli jednu důležitou věc. Že mu jde teď o všechno. Teď, anebo nikdy. Ano, skutečně mu jde o všechno. Pokud totiž nevyhraje s převahou volby a nebude mít možnost dále ovlivňovat svého ministra spravedlnosti, s největší pravděpodobností bude postaven před nezávislý soud a odsouzen za podvod a machinace se státními dotacemi. Takže teď, anebo nikdy.

Realisté se k takovému heslu také hlásí. Ale s jiným obsahem. Buď teď nahradíme neschopné politiky a zastavíme oligarchy v rozkrádání naší země, nebo jim odevzdáme i politickou moc, aby si tuto zemi zprivatizovali do svých firem a kapes.

Ing. Antonín Fryč, CSc. zakladatel a podnikatel

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama