Ing. Antonín Seďa

  • ČSSD
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,08. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

28.11.2020 10:54:00

Nemám rád, když politici lžou

Nemám rád, když politici lžou

Komentář na facebookovém profilu k metodám premiéra Babiše

 Prostě jsem byl tak vychován, že lhát se nemá. Chápu, že v KSČ a v STB se lhát muselo a že tyto organizace naučily mnohé současné politiky, jak ošálit veřejnost. Takže, v koaliční smlouvě je závazek vlády na zrušení superhrubé mzdy s daněmi 19 % a 23 %. Pan premiér v srpnu projednal s ČSSD svůj návrh na 15% a 23 %. Tehdy sociální demokracie souhlasila s podmínkou, že se na straně příjmů těch 90 miliard dorovná. Nejenže tohle pan premiér a ministryně financí nesplnili, ale v září přišla k tomu ješt druhá vlna Covid-19. O tom oba představitelé ANO 2011 taktně mlčí a mlží.

Podobné je to se slibem panu prezidentovi, že snížení daní bude pouze na dva roky. Ale v návrhu zákona tohle není a ANO 2011 odmítlo pozměňující návrh z pera ČSSD, který tento slib potvrzoval. Opravdu si ještě někdo myslí, že s lháři lze něco prosadit? Já si to rozhodně nemyslím, ale mám štěstí, že jsem AB prokoukl již v roce 2013. Takže jeho metody mě již nedokáží překvapit.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama