Ing. Antonín Seďa

  • ČSSD
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,08. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

23. 9. 2020 6:27:39

Proč by mě měli lidé volit

Proč by mě měli lidé volit

Je třeba v Senátu hájit oprávněné zájmy zaměstnanců, rodin s dětmi, seniorů, osob s handikepem či drobných živnostníků. Vždy jsem to dělal a slibuji, že v této práci budu pokračovat.

 

 SRDCEM A ROZUMEM

Lepší budoucnost našich dětí a vnoučat

Proč by mě lidé měli volit

Lidé mne znají nejen jako zkušeného politika, ale zejména jako slušného a pracovitého člověka. A to nejen jako leteckého konstruktéra či technika, ale i jako dlouholetého zastupitele města Uherské Hradiště či jako poslance.

V horní komoře parlamentu by měli zasedat lidé zkušení, odborně erudovaní a také lidé s vysokým morálním kreditem. Vím moc dobře, co mé spoluobčany trápí a je třeba, aby se jich v Senátu někdo zastal. Aby v horní komoře parlamentu byl slyšet jejich názor a aby byly hájeny jejich oprávněné zájmy.

Jako každý rodič či prarodič chci, aby se mým dětem a vnoučatům dařilo lépe než nám dnes. To si myslím, že je nejdůležitější pro budoucnost našeho regionu i České republiky. Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama