Ing. Bohuslav Chalupa

asistent poslance PSP ČR, MUDr. Miloslava Janulíka
  • ANO 2011
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,05. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

09.11.2018 14:19:30

Co v TV nezaznělo....

Co v TV nezaznělo....

V souvislosti se včerejším pořadem ČT "Máte slovo" na téma "Zahraniční vojenské mise":

je škoda, že nebyla diskutována otázka kvality výcviku vojáků a stav i s tím související Učebně výcvikové základny - např. stav realizace Kill House ve Vyškově na Moravě, to jak rychle jsou ve výcviku zohledňovány nové bojové poznatky z Ukrajiny, Sýrie i z Afghánistánu - tedy boj v městských aglomeracích, využití rychlých výsadků z vrtulníků či bojových vozidel, přesuny atd. Diskuse se bohužel nedotkla ani problematiky kvality balistické ochrany našich vojáků.
Takové otázky jsou zcela na místě s ohledem na fakt, že naši vojáci v poměru ke svému počtu mají po US Army nejvyšší počet ztrát (?!), které jsou v Afghánistánu registrovány. A zajímat se o odpovědi na tyto otázky je v zájmu především ochrany zdraví a ZIVOTŮ našich vojáků na Parlamentem České republiky schválených misích.
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout