Ing. Dita Charanzová, Ph.D.

  • BPP
  • europoslankyně
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

16.03.2019 15:37:07

Vysíláme tým lidí, kteří se v Bruselu neztratí

Vysíláme tým lidí, kteří se v Bruselu neztratí

Výbor hnutí ANO schválil kandidátní listinu k volbám do Evropského parlamentu.

Dita Charanzová už má potvrzený svůj tým k volbám do Evropského parlamentu! Na čtvrtečním výboru hnutí ANO byla schválena konečná podoba kandidátní listiny k volbám do Evropského parlamentu.

Hnutí ANO do voleb vyšle kompletní kandidátku, tedy tým 28 jmen v čele s europoslankyní Ditou Charanzovou. Tu jako lídryni potvrdilo vedení strany už v únoru.

„Rozhodli jsme se, že vysíláme tým lidí, kteří se v Bruselu neztratí, kteří budou aktivní, kteří budou slyšet a kteří jsou připraveni Evropu měnit,“ říká lídryně Dita Charanzová.

Na druhém místě je europoslankyně Martina Dlabajová, následuje ekonom a manažer Martin Hlaváček, na čtvrtém místě je poslankyně Parlamentu České republiky Radka Maxová a na pátém pak komunální politik z Mariánských Lázní Martin Knotek.

„Tyto volby jsou pro budoucnost Evropy naprosto zásadní a já jsem přesvědčena, že jsme postavili tým lidí, který nejenže uspěje, ale bude v Evropském parlamentu slyšet, a hlavně pracovat pro naše občany“ dodává Dita Charanzová.

Volby do Evropského parlamentu proběhnou 24. a 25. května.

První desítka kandidátů:

1) Dita Charanzová
2) Martina Dlabajová
3) Martin Hlavacek
4) Radka Maxová
5) Martin Knotek
6) Ondřej Kovařík
7) Karel Filipčík
8) Daniel Struž
9) Kamila Bláhova
10) Milan Zavadil

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama