Ing. Jan Zahradil

Řekněme NE evropské federaci!
  • ODS
  • europoslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,46. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

18.03.2023 21:15:00

Jistý kartel se tak trochu utrhl ze řetězu

Jistý kartel se tak trochu utrhl ze řetězu

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k útokům ve jménu boje proti dezinformacím

 Útoky vládního ex-zmocněnce Klímy na SOSP (Společnost pro obranu svobody projevu), které (žádné překvapení) rezonují hlavně v Šafrově Fóru, jsou hanebné a skutečně vyvolávají pocit deja vu. I ten diskreditační slovník jako by byl vypůjčený z normalizační minulosti.

Stejně tak snaha zpochybnit SOSP zadaný průzkum veřejného mínění (protože Sanep) vyvolává dojem, že některé otázky jsou až příliš zneklidňující a že je třeba je zamést pod koberec. Kartel jisté části státních byrokratů, jisté části médií a jisté části nevládních organizací zkrátka ucítil v boji proti “dezinfo” šance na peníze a na moc a tak trochu se utrhl ze řetězu.

Je třeba se tomuto jejich tlaku nepoddat. Právě proto zmíněný průzkum sdílím. Najdete ho ZDE.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama