Ing. Jaromíra Vítková

  • KDU-ČSL
  • Blansko
  • senátorka
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,12. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

04.08.2021 19:07:28

Oba dva výlety se vydařily a děti mají spoustu zážitků

Oba dva výlety se vydařily a děti mají spoustu zážitků

Senátorka Jaromíra Vítková uspořádala druhý výlet pro děti z Jižní Moravy.

Rodiny z oblasti, kterou na jihu Moravy nedávno zničilo tornádo, mají starosti zabezpečit bydlení a jsou v nelehké situaci. Děti tak trpí tím, že se jim rodiče nemohou věnovat. Stejně tak na ně doléhá i prostředí zničených obcí. Podnikatelé Okresní hospodářské komory Blansko, které předsedá Ivo Lizna, tak společně se senátorkou Jaromírou Vítkovou uspořádali jednodenní výlety pro děti z Jižní Moravy.

„První výlet se konal 14. července do Moravského krasu, kam přijela čtyřicítka dětí. Zajistili jsme jim program a jídlo na celý den. Pro rodiče je ulehčením, když se někdo věnuje dětem a naplní jejich prázdninový čas smysluplnou činností,“ sdělila lidovecká senátorka Vítková.

Druhý výlet se konal na Boskovicku a to konkrétně v Kořenci a v Boskovicích. Město Boskovice podpořilo výlety finančně částkou 20 tisíc korun. Starosta města Boskovice Jaroslav Dohnálek společně se starostou obce Kořenec Miroslavem Zemánkem a senátorkou Jaromírou Vítkovou děti přivítali v areálu KOŘENEC GOLF & SKI RESORT a společně jim předali drobné pozornosti. Oběd jim zajistil zdarma Bohatý catering. V golfovém areálu si děti vyzkoušeli atraktivní golf, nejvíce je však bavila projížďka ve golfových vozítkách.

„Po obědě děti přejely do Westernového městečka v Boskovicích. Poděkování patří majiteli Westernového městečka Luboši Jerry Procházkovi, který zajistil pro děti program. V představení Geronimo se děti přenesly do údolí válečníků a hrdinů. Oceňuji, že i v době, kdy cestovní ruch po pandemii koronaviru na tom není nejlépe, si mohly děti zdarma užít pěkné odpoledne v areálu Westernového městečka,“ sdělila senátorka Vítková. „Oba dva výlety se vydařily a děti mají spoustu zážitků. Bylo mi potěšením připravit společně s podnikateli pro ně zpestření, které si užily,“ zakončila senátorka Vítková.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama