Ing. Jiří Crha

  • ODS
  • Jihomoravský kraj
  • krajský radní
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,78. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

18. 6. 2012 10:32:10

Bez klíčových dopravních staveb se kraj neobejde

Bez klíčových dopravních staveb se kraj neobejde

V úterý 19. 6. 2012 bude senát Nejvyššího správního soudu projednávat žalobu několika obcí namířenou proti „Zásadám územního rozvoje Jihomoravského kraje“.

Ty řeší mimo jiné rozvoj dopravní infrastruktury v Jihomoravském kraji včetně strategických staveb silnic R 43, R 52 nebo R 55.

„Jako kandidát na hejtmana Jihomoravského kraje jednoznačně podporuji realizaci těchto staveb, neboť zásadním způsobem ovlivní další rozvoj celého regionu. Bez platných „Zásad“ se veškeré přípravy a výstavba úplně zastaví,“ uvádí Jiří Crha a dodává:„Ačkoliv nechci rozhodnutí soudu jakkoliv předjímat, věřím, že se černé scénáře nenaplní.“    

Pro jihomoravskou ODS je rozvoj dopravní infrastruktury jednou z priorit pro podzimní krajské volby. Výstavba silnice R 43 nebo propojení Brna s Vídní musí být dokončeno co nejdříve, jen tak může Jihomoravský kraj v konkurenci okolních regionů obstát.

Ing. Jiří Crha
Kandidát ODS na hejtmana

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama