Ing. Jiří Crha

  • ODS
  • Jihomoravský kraj
  • krajský radní
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,78. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

20. 9. 2013 13:06:36

Jižní Morava bez vinařství a zemědělství? Podle programového prohlášení ano

Jižní Morava bez vinařství a zemědělství? Podle programového prohlášení ano

Zastupitelé Jihomoravského kraje včera schválili programové prohlášení vypracované vládnoucí koalicí ČSSD a KDU ČSL.

Strategický dokument, který by měl určovat další směřování kraje, přitom obsahuje řadu nedostatků. Asi největší chybou je absence kapitol věnujících se stěžejním jihomoravským odvětvím, tedy vinařství a zemědělství. Na problém upozornila opoziční ODS a v řadách koalice nastal rozruch.

„ Celý dokument, jehož příprava zabrala téměř rok, je snůška prázdných frází, ale to, že radní zcela opomenou dvě klíčová odvětví je neomluvitelné.  Všichni víme, že pan hejtman už se kraji prakticky nevěnuje, mohl by si ale alespoň zkontrolovat práci svých kolegů, když už se pasuje do role jihomoravského patriota,“ uvedl předseda klubu zastupitelů za ODS Jiří Crha.

Jihomoravští radní nechali všechny připomínky opozice bez komentářů. Na jejich tvářích bylo zjevně patrné, že si nejdříve potřebují dokument alespoň přečíst, aby věděli, o čem mluví.

Jiří Crha, předseda klubu zastupitelů ODS Jihomoravského kraje

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama