ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,73. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

13.12.2013 16:06:49

Premiér před vánočními svátky přijal válečné veterány

Premiér před vánočními svátky přijal válečné veterány

Předseda vlády Jiří Rusnok přijal 13. prosince ve Strakově akademii veterány druhé světové války. V předvánočním čase pozval premiér válečné hrdiny na neformální oběd.

Pozvání Jiřího Rusnoka přijal generálmajor Alexandr Beer, který bojoval u Sokolova, Kurska či Kyjeva. Setkání se dále zúčastnili generálmajor Jaroslav Klemeš, výsadkář československé zahraniční armády, a brigádní generál Miloslav Masopust, který během války působil jako samopalník a účastnil se Slovenského národního povstání. Během přátelského setkání předal premiér veteránům čestné plakety předsedy vlády.

 Jiří Rusnok se setkal s válečnými hrdiny již před měsícem při příležitosti Dne válečných veteránů, kdy je přijal v Hrzánském paláci a udělil jim čestnou medaili Karla Kramáře.
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama