Ing. Jitka Volfová

  • ANO 2011
  • Liberecký kraj
  • 1. vicehejtmanka
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,15. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

4. 7. 2020 16:47:00

Bezpečnost je pro nás na prvním místě

Bezpečnost je pro nás na prvním místě

Komentář na facebookovém profilu k výstavbě chodníků v Libereckém kraji

Každý to máme trochu jinak. Jeden toho přes den hodně nachodí, druhý zase tráví většinu času za volantem auta. Důležité ale je, abychom se všichni cítili při přesunu z bodu A do bodu B bezpečně! Zásadní roli v tomto případě hrají chodníky, které stále na mnoha místech našeho kraje chybí. To zrovna bezpečné není, co? Ani mně to tak nepřipadne.
Taková situace je bohužel třeba i podél komunikací, kudy chodí děti do školy. Na fotce je reálná situace z Libereckého kraje. (Při jejím pořízení asistovalo několik dospělých, aby se nikomu nic nestalo). Liberecký kraj se proto rozhodl, že bude města a obce ve výstavbě chodníků podporovat. Převádíme na ně bezplatně krajské pozemky podél silnic, abychom jim to alespoň trochu usnadnili. V prvním pololetí tohoto roku se to týká pozemků:

  • za více než 5 milionů korun
  • Jde o 6 vesnic a 4 města
  • Jejich celková rozloha je přibližně 12 tisíc metrů čtverečních, což je při šířce 2 metry chodník dlouhý více 6 km

Nejvíce převodů se uskuteční v Liberci. V těchto bezplatných převodech budeme určitě pokračovat, protože bezpečnost je pro nás na prvním místě. Víte o nějaké takovém místě, kde obec/město nemá chodník v majetku, je to tam nebezpečné a kraj by mohl bezplatným převodem pomoci? Napište mi, budu ráda. Mějte bezpečné léto. Více bit.ly/pozemkyprochodnikyzdarmaProfily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama