Ing. Jitka Volfová

  • ANO 2011
  • Liberecký kraj
  • krajská zastupitelka
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,08. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

08.02.2021 10:46:00

Máme na co navazovat

Máme na co navazovat

Hnutí ANO v Libereckém kraji nově povede Jitka Volfová.

Krajský sněm hnutí ANO v Libereckém kraji na svém online jednání zvolil do čela krajské organizace českolipskou starostku Jitku Volfovou. Nahradí tak ve funkci turnovského zastupitele Jaroslava Knížka, který se posunul na pozici prvního místopředsedy. Rozhodnutí sněmu bude ještě potvrzovat Předsednictvo hnutí ANO.

„Chtěla bych poděkovat svému předchůdci Jardovi Knížkovi za odvedenou práci. Máme na co navazovat. Z pozice předsedkyně krajské organizace se chci soustředit především na posilování členské základny a současně oslovit i mladé lidi. Zároveň bych chtěla dát více prostoru členům hnutí, kteří v našem kraji pracují pro občany“ vysvětluje Jitka Volfová.

„Naši zástupci jsou pracovití a slušní lidé, kteří mají za sebou často mnoho let odborné praxe v různých oborech. V politice to vnímám jako přínos a obrovskou výhodu, protože mohou svoje zkušenosti promítnout do práce v zastupitelstvech a ve vedeních měst a obcí. V našich řadách je mnoho úspěšných lidí, kteří chtějí pracovat pro občany a rozvoj regionu a vnímají to jako svoje poslání. Za to si jich moc vážím. Proto bych také chtěla, aby jejich úsilí bylo více vidět i navenek,“ pokračuje Jitka Volfová.

Řadovými místopředsedy krajské organizace hnutí ANO v Libereckém kraji se stali poslankyně Jana Pastuchová a liberecký zastupitel a lékař Zdeněk Šembera. Ve vedení krajské organizace je ještě doplňují liberecká zastupitelka Martina Teplá za oblast Liberec, poslanec David Pražák za oblast Semily, místostarosta České Lípy Martin Brož za oblast Česká Lípa a jablonecký radní Stanislav Říha za oblast Jablonec nad Nisou.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama