Ing. Jitka Volfová

  • ANO 2011
  • Liberecký kraj
  • 1. vicehejtmanka
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,23. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

20.01.2019 21:29:00

V České Lípě potřebujeme vybudovat kanalizaci

V České Lípě potřebujeme vybudovat kanalizaci

V doprovodu starostky Jitky Volfové stráví 24. ledna hejtman Libereckého kraje Martin Půta svůj „Hejtmanský den“ v České Lípě.

Celodenní program zahájí hejtman Martin Půta ráno v 8.00 hodin návštěvou českolipské radnice a ukončí ho odpoledním setkáním s občany, které začíná od 16.00 hodin v kavárně Doo Bop Union (Unionka, první patro).

Během dne zavítá například do dobranovské firmy Krofian, na českolipské gymnázium nebo do Domu s pečovatelskou službou a domova pro seniory na Blatech. „Návštěvu pana hejtmana využiji především k tomu, abych s ním probrala některé problémy, s jejichž řešením by městu mohl pomoci právě kraj. Zastavíme se tak třeba na Ladech, kde potřebujeme vybudovat kanalizaci,“ prozrazuje starostka Jitka Volfová.

Veřejnost je pak zvána na odpolední setkání s hejtmanem (od 16 do 17 hodin), kde budou moci občané nejvyššímu představiteli Libereckého kraje položit své dotazy.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout