ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,15. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

10.07.2012 18:10:00

Poslanec Hulinský prokazuje neznalost problematiky čerpání z fondů EU

Poslanec Hulinský prokazuje neznalost problematiky čerpání z fondů EU

Pan poslanec Hulinský znovu v médiích prokazuje neznalost problematiky čerpání peněz z evropských fondů, ke které se stále vyjadřuje. Opětovně si nezjistil reálná fakta a informace, se kterými pracuje.

Ministr pro místní rozvoj nepřichází pět minut po dvanácté ve svém návrhu přesunu peněz z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. MMR ČR na problém upozornilo a navrhovalo vládě radikální řez již v květnu loňského roku.  V letošním roce dokonce MMR ČR předložilo vládě k rozhodnutí tři varianty řešení.

 Ministerský materiál komplexně analyzuje rizika v jednotlivých programech a tam, kde je vyhodnocuje jako příliš vysoká, navrhuje změny. Návrhy realokace peněz mezi programy patří k široké škále opatření a řešení problémů v programech. V první řadě je musí schválit Vláda ČR, poté musejí být odsouhlaseny v Bruselu.
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama