ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,67. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

26.03.2018 15:42:43

14 států je přece většina! (?)

14 států je přece většina! (?)

14 členských států EU se rozhodlo vyhostit různé počty Ruských diplomatů. Vzhledem k aktuálně hůře definovatelnému počtu členů EU (28/27 ... těžko říci, kam vlastně premiérka T.Mayová hodlá Británii opravdu dostat?) je to téměř nebo skoro většina.

A z médií (samozřejmě ta, spíše hlavně, veřejnoprávní nevyjímaje) se na nás hrne a hrne info o vypovídání Ruských diplomatů. A jaké důvody se nepřipojit má asi ta druhá téměř polovina? Milý občane, posluchači, plátče poplatků, tohle se tam nedozvíš. K tomu používej (já dodávám naštěstí) svůj vlastní rozum.

Ne, nezastávám se Rusů, ani druhé strany. Mám hlavu na krku a vnímám a vidím a slyším argumenty, které pro mě nejsou rozhodné a dostačující. Zdrženlivost v tomto případě by byla asi více na místě. Že se na něčem usnesly "západní" vlády, pro mě opravdu není argument, důkaz ani důvod.

Myslíte, že uslyšíme v médiích i názory politiků těch států a vlád, kteří se k tomu nepřipojili? Málo jich přece není ... řekněme obtížně definovatelná zhruba polovina.
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama