ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,67. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

11.05.2014 12:00:50 - Lebova

Samková

Kdo nahradí Samkovou? A nemyslíte, že by bylo dobré, kdybyste si napříště vaše kandidáty více prověřili? Stále máte jen 9 členů, další se údajně obáváte přijmout a pak to takhle dopadá. nemyslíte?

Odpověď

11.05.2014 14:03:58 - Ing. Karel Fiedler

Dobrý den. Tedy není to žádné překvapení, že padl tento dotaz. :-) Kláru Samkovou logicky nahradí další kandidát v pořadí, tedy Roman Škrabánek ( alespoň pokud se týče pozice pomyslného lídra ). Roman Škrabánek i Kateřina Radostová ( č.2 a č.3 na kandidátce Úsvitu ) jsou podle mne velmi kvalitní kandidáti, obzvláště Kateřinu Radostovou, kterou jsem měl možnost během volebních mítinků poznat blíže, pokládám za kandidátku opravdu schopnou prosadit se v evropském prostředí, jak z důvodů profesní kvalifikace a zkušeností, tak i vynikajících jazykových a komunikativních schopností. Klára Samková nebyla ani tak kandidátkou Úsvitu, jako kandidátkou Tomia Okamury, který její kandidaturu prosadil. Důsledky však, bohužel, padnou na všechny v Úsvitu. Nehodnotím zde klady a zápory Kláry Samkové, bezesporu však byla osobou nemálo kontroverzní a Tomiova riskantní sázka na toto poněkud nevyšla...

Souhlasím s Vaší poznámkou o větším prověřování kandidátů i o přijímání nových členů. Tato otázka by však měla být adresována vedení hnutí a jejímu předsedovi.