Ing. Kateřina Konečná

Jsem poslankyne - díky Vám, pro Vás, s Vámi
  • KSČM
  • europoslankyně
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,93. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

19.05.2010 16:10:24

Za naši stranu slibuji, že se k zneužívání povodní neuchýlíme

Za naši stranu slibuji, že se k zneužívání povodní neuchýlíme

KSČM oznámila už v neděli, že vzhledem k povodním zastavuje volební kampaň.

Jak KSČM oznámila už v neděli, vzhledem k povodňové situaci v Moravskoslezském kraji zastavujeme volební kampaň. Naše týmy vyrazily na pomoc občanům postiženým velkou vodou. Soustřeďujeme se především na pomoc starším lidem, kteří nemohou fyzicky zvládat činnosti jako je záchrana a zabezpečení majetku. Jsme rádi, že i jiné politické strany stejně jako KSČM zamířily povodně řešit.

V každém případě, ale považujeme za nutné vyslovit následující apel vůči všem politikům napříč stranami. Pomoc je třeba jak osobní, tak finanční. Nesmí ale dojít ke zneužití povodní paradoxně právě k volební kampani. Bylo by vrcholně neetické, kdyby politici na jedné straně vykřikovali, jak se hrnou vypořádat s povodní a na druhé straně toho zneužívali v předvolebních inzerátech nebo v jakékoliv jiné formě politické agitace.

Lidé čekají pomocnou ruku, předvolební hesla je z těžké situace nedostanou. Za KSČM mohu slíbit, že se k zneužívání povodní neuchýlíme.

Kateřina Konečná, poslankyně a vedoucí kandidátka KSČM pro volby do PS PČR v Moravskoslezském kraji

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout