Ing. Kateřina Konečná

Jsem poslankyně - díky Vám, pro Vás, s Vámi
  • KSČM
  • europoslankyně
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,01. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

07.06.2021 10:20:11 - Rybín

Kdo Vám radí?

Paní inženýrko, netuším, jak dalece komunikuje vedení strany se svými voliči (či spíše nekomunikuje), ale Vaše rozhodnutí nemohou už být více vzdálena našim názorům. Jsem v kontaktu s více než stovkou (přesně se 117) Vašich členů a příznivců a vím, že je nikdo nekontaktoval a o jejich názor se nezajímal. A protože po té, co zůstal v čele Filip a ve čtvrtek jste odešli ze sálu, i když Vaše základna očekávala nápravu Vašeho předchozího chování a hlasování pro nedůvěru, opět jste podrazili naši důvěru a na náš hlas se ve volbách již spolehnout nemůžete. Paktování milicionářů s milionáři bylo vtipné u Hrabala, Vaše paktování s trestně stíhaným oligarchou je chucpe. Nechcete podniknout kroky pro záchranu strany? Jinak na podzim končíte - s Filipem a jeho podlézáním Babišovi přes práh nepřelezete.

Odpověď

10.06.2021 21:35:23 - Ing. Kateřina Konečná
Dobrý den,

v tomto ohledu si dovolím s Vámi nesouhlasit, neboť hlasování z úrovně okresů bylo naprosto signifikantní - pouze 13 z nich (z 80) si přálo aktivní vyslovení nedůvěry.
Členové a členky KSČM se nechtěli přidat na stranu ODS, TOP09, KDU-ČSL, Pirátů nebo STAN.
Zdůvodnění, které přednesl V. Filip na jednání o vyslovení nedůvěry je v tomto smyslu podle mě naprosto vyčerpávající (viz zde: https://www.youtube.com/watch?v=jXu_xG641vI&t=193s).
Pokud se více než stovky členů nikdo na tento názor neptal, osobně to prověřím - můžete mi říct okres a ZO, které se to mělo týkat?

S přáním pěkných dnů

K. Konečná