Ing. Klára Dostálová

  • BPP
  • ministryně pro místní rozvoj
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,01. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

28.06.2021 5:34:00

Lidé nebudou muset nikam jezdit, my přijedeme za nimi

Lidé nebudou muset nikam jezdit, my přijedeme za nimi

Komentář na facebookovém profilu k pomoci lidem a obcím, postiženým tornádem

 S lidmi ze zasažených obcí velmi soucítím a udělám všechno pro to, abychom jim rychle pomohli. Do postižených oblastí vyšleme mobilní týmy, které přímo na místě pomohou lidem vyřídit žádosti o dotace a nízkoúročené úvěry na rekonstrukce poničených domů nebo výstavbu nových.

Lidé mohou získat dotace až do výše dvou milionů korun s možností navýšení o zvýhodněný úvěr až do výše dalších tří milionů korun. Nebudou muset nikam jezdit, my přijedeme za nimi a vysvětlíme jim, jak mají žádosti vyplnit a pomůžeme jim s veškerou potřebnou administrativou. Prostě uděláme maximum, abychom jim jejich těžkou situaci co nejvíce usnadnili.

Druhá forma pomoci je zaměřena na samotné obce, pro které máme v dotačním titulu Obnova obecního a krajského majetku obcí po živelních pohromách připraveno 420 milionů korun.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama