Ing. Květa Matušovská

  • KSČM
  • Pardubický kraj
  • poslankyně
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,02. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

15.10.2013 20:52:01

Nejít k volbám je to nejhorší, co bychom mohli udělat

Nejít k volbám je to nejhorší, co bychom mohli udělat

.

 Diskutuji se spoluobčany, objasňuji náš volební program, říkám, co budu dělat, budu –li znovu zvolena. Lidé jsou znechuceni, otráveni, mnozí nechtějí o politice ani slyšet.  Chápu je, protože minulé vlády a zejména vláda Petra Nečase pro občany této republiky neudělala vůbec nic, právě naopak. Není práce, hroutí se zdravotnictví, dovážíme nekvalitní potraviny, ve školách se platí čím dál víc a kde na to lidé mají brát. Jejich argumenty jsou  takové, že se stejně nic nezmění, tak proč by k volbám měli chodit.  Snažím se jim vysvětlovat, a nejen já, ale i další kandidáti, že to by bylo to nejhorší, co bychom mohli udělat. Vždyť na to naši protivníci čekají.

Je mi smutno z toho, jak se zase k nově vznikajícím uskupením přidávají známé tváře, Martin Stropnický, Jaromír Jágr nebo Daniel Hůlka a mohla bych jmenovat další, pózují, propagují „ dobré výrobky „ pana Babiše, „ dají zemi do pořádku,“ ani není možné si všechno pamatovat. Plamenné projevy Víta Bárty mě dokážou zvednout ze židle, protože si ho pamatuji ze Sněmovny, teď se zase holedbá, samozřejmě že už v jiném politickém seskupení, že změní systém, nastolí pořádek, stejně „spravedliví „ jsou i zástupci TOP 09. I je si pamatuji, jak společně, jako  koaliční partneři, přehlasovali všechny naše návrhy zákonů, kterými jsme chtěli pomoci našim spoluobčanům. Schovávali se za svou „101, demokraticky zvolenou,“ a teprve velké skandály, které se objevily, je dostaly z poslaneckých křese

Tři roky nejsou zase tak dlouhá doba, všichni si pamatujeme sliby veverek, TOP 09, ale i dalších, teď zase máme ANO, Úsvit, ale nechceme se už nechat ukolébat sliby, těch bylo dost, jak se říká,“sliby, chyby.“

Nenechme se zlomit, je tady program KSČM, který je pro dolních 10 milionů občanů. Pojďme společně k volbám, už při těch krajských jsme dokázali, že chceme změnu, dokažme to i nyní, při volbách do Parlamentu. My vás nezklameme, my jsme tady opravdu pro vás, naše heslo „ S lidmi pro lidi“ není prázdná fráze.

Kdo nechce dát zpátečku, volí dvacet jedničku.
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama