Ing. Luděk Toman

  • ANEO
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -2,15. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

22.05.2014 13:59:17

Valná hromada kandidátů ANeO se distancuje od Prokůpka a Kohouta

Valná hromada kandidátů ANeO se distancuje od Prokůpka a Kohouta

Valná hromada kandidátů Aktivu nezávislých občanů (ANeO) ke krizové situaci: Prokůpku, jsi podvodník a lhář, odstup z kandidátky a zmiz z politiky. Kohoute, jsi rasista, nechceme s tebou mít nic společného

 Níže podepsaní kandidáti Aktivu nezávislých občanů (ANeo) se na své Valné hromadě kandidátů do Evropského parlamentu dne 16.5.2014 zdrcující většinou usnesli na následujících bodech:

1.     Vyzýváme Václava Prokůpka, aby vzhledem k porušení závazného principu demokratického jednání při volbách do EP, chování, které je v rozporu s dobrými mravy, lžím a podvodům, vyhrožování kandidátům fyzickou likvidací, opakovanému fyzickému napadení bývalého managera ANeO Norberta Naxery a   psychickému nátlaku na některé kandidáty, okamžitě přestal v médiích mluvit za kandidáty ANeO, k čemuž ztratil mandát a nemá žádné oprávnění.

2.     Důrazně se distancujeme od předvolební kampaně Lukáše Kohouta, který svými rasistoidními výrony kráčí zcela proti názorům naprosté většiny kandidátů ANeO, uráží je a v očích veřejnosti je diskredituje.

3.     Vyzýváme všechna média včetně veřejnoprávní televize a rozhlasu, aby jako reprezentanty ANeO nezvaly do diskusí tato dvě individua, která v žádném případě nehovoří a nepředstavují názor většiny kandidátů ANeO do Evropského  parlamentu.

Svých chováním v předvolební kampani a vzhledem k ostatním kandidátům se naopak Prokůpek s Kohoutem naopak zcela zdiskreditovali  a ztratili jejich důvěru.

Zdrcující většina kandidátů ANeO svou dlouhodobou politickou angažovaností kráčí proti arogantnímu chování dnešních politiků, o to více se musíme důrazně postavit proti aroganci a tupému narcismu dvou jedinců, kteří se objevili mezi námi. Individua, která neví, co to je respekt k názorům většiny, což je základní pilíř jakéhokoliv demokratického systému, která neví, co to je obyčejná lidská slušnost a jejich jediným motorem  jednání je cpát se do světel reflektorů a obtěžovat  spoluobčany svými nekvalifikovanými bláboly, mezi kandidáty ANeO nepatří.

4.      Vzhledem ke skutečnosti,  že ani jeden z kandidátů ANeO není členem ANeO a tato strana je stranou jediného muže Karola Schneidera, nemá funkční a činné demokratické orgány, nevykazuje žádnou činnost, nemá transparentní účet a v jejím  výboru kromě Schneidera jsou formálně uvedeny  2 osoby, s nimiž se nelze žádným způsobem spojit a z nichž jedna údajně již není mezi živými a druhou nikdo nikdy neviděl, Valná hromada kandidátů ANeO jako v současnosti jediný demokratický reprezentant naší kandidátky odvolává Václava Prokůpka a Lukáše Kohouta z kandidátky ANeO a důrazně je žádá, aby se všem ostatním spolukandidátům  omluvili za jejich drzé a naprosto  nepřijatelné chování.

5.      Současně Prokůpka s Kohoutem důrazně vyzýváme, aby se stáhli z české politiky, která  nepotřebuje další drzé a narcistní jedince.

6.     Václava Prokůpka současně znovu a tentokrát veřejně vyzýváme, aby ostatním spolukandidátům i české veřejnosti předložil originály svého údajného akademického vzdělání  Ing.  a Ph.D.

Podepsáni:

Ing.Luděk Toman,Jindřich Lajner, Vladimír Prokeš, Pavel Volf, Mgr. Mário Alessandro de Bikavér, Bc. Štefan Alakša, Martin Menčík, Pavel Suchomel, Miloslav Jandík, Josef Olšina, Lenka Lekešová, Eva Hůlková (na protest proti jednání  Prokůpka z kandidátky již abdikovala), Jaroslav Končák (na protest proti jednání  Prokůpka z kandidátky již abdikoval)

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama