Ing. Lukáš Wagenknecht

  • BPP
  • Praha 8
  • senátor
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -2,39. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

15. 10. 2018 22:01:00

Společný klub bude čítat minimálně šest senátorů

Společný klub bude čítat minimálně šest senátorů

Senátor Pirátů Lukáš Wagenknecht vstoupí do senátního klubu SENÁTOR 21

 Předseda Pirátů Ivan Bartoš a za Piráty zvolený senátor Lukáš Wagenknecht se na dnešní odpolední schůzce dohodli se senátory senátního klubu SENÁTOR 21 na vzniku společného senátního klubu. Ten ponese název Klub pro liberální demokracii – SENÁTOR 21. Společný klub bude čítat minimálně šest senátorů.

„Důvodem pro vznik společného senátního klubu byla především programová blízkost. A to jak v otázkách transparence, zvýšení důvěry občanů v politiku, tak i v liberálních postojích členů senátního klubu. Budu úzce spolupracovat nejenom v rámci senátního klubu, ale i s pirátskými poslanci v průběhu celého legislativním procesu,“ uvedl po schůzce Lukáš Wagenknecht.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout