Ing. Marian Jurečka

  • KDU-ČSL
  • Olomoucký kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,49. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

23. 9. 2019 15:37:00

Neskutečné pokrytectví v Olomouckém kraji

Neskutečné pokrytectví v Olomouckém kraji

Komentář na facebookovém profilu k vyjmutí 44 ha zemědělské půdy

Neuvěřitelné, vedení Ol. Kraje koalice ANO+CSSD+ODS dnes zastupitelstvem protlačila další vyjmutí 44 ha nejlepší, nejúrodnější zemědělské půdy a také proti vůli obce Bohuňovice další rozšíření NEVEŘEJNÉHO letiště!

Nikdo z vedení kraje mi v diskusi nebyl schopen říci, co je ten veřejný zájem, proč tyto záměry mají být realizovány! Pan hejtman jen alibisticky nechal mluvit vedoucího odboru! V médiích mluví tito politici o tom jsk se má půda chránit, ale když to mají potvrdit v praxi, tak tady protlačí proti vůli dotčených obcí tyto záměry, které jsou ve prospěch dvou investorů!

Většina zastupitelů odmítla i můj kompromisní návrh, zmenšit výměru zóny Hněvotín na 5ha, tak aby biomedicínské centrum mohlo vzniknout.

Tito zastupitelé hlasovali tedy pro návrh kraje, který výjímá 44 ha půdy a rozšiřuje letiště v Bohuňovicích.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout