Ing. Markéta Pekarová Adamová

  • TOP 09
  • Hlavní město Praha
  • předsedkyně PS PČR
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -2,34. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

15.08.2022 12:47:40 - norberthavel

Vaše rady nad zlato

Dobrý den, nemáte to jako politici lehké, na druhou stranu, jste za vodou, takže mimo realitu běžných lidí. Myslíte, že rady typu, více se oblečtě, méně se koupejte v teplé vodě... jsou k něčemu jinému, než že pobouří lidi? Ono to totiž vypadá, že vám úplně chybí sociální cítění nebo nevim.

Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.

darnok, Zdeněk Kudrna, Elejdy, šumavak, J O, kobr, quax, Pr-El, duchodec, farek, Bubnik, mamcaRBK, Mec, Jaroslav z Bystřice, Řavok, Michal Pavel, dragondra, L.C.Sulla, OCHO, gaglia, Alena F., Oldfatman, hardi, Pepinooo, rimiks, datum, Milota, pauzmen, Lenka111, Pavel Kramář, Pete22, model, omikron, Loupeznicek, marisac, Marlow, Josef Říha, JarBen, chlapík, tomsik1, taskajka, Venda3, eva41, anticenzor, optimista70, čistíčskvrn, 3654, Vladimír Lacina, pepakarpaty, oldbeat, ALPGAN77, Olouš, FIGOLO, Jeep, Annamarie, smejky12261548, Radek Rigo, HelenaS, LuJi, Kevina, Nasreu, silverA

Odpověď

Tento dotaz čeká na zodpovězení.