Ing. Mgr. Milan Šarapatka, Ph.D.

  • BPP
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,33. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

13. 11. 2018 19:32:34

Novináři bez skrupulí, aneb lidské hyeny.

Novináři bez skrupulí, aneb lidské hyeny.

Novináři Slonková a Kubík hrubě zneužili duševně nemocného člověka, aby získali další kompro na premiéra Babiše. Takovým jako jsou oni se mezi slušným lidem říká lidské hyeny.

Nechci zde vystupovat s žádnými vlastními názory na téma kauzy Čapího hnízda. Bylo o ní již mnoho napsáno  jinými, fundovanějšími a o vině či nevině stíhaných rozhodne určitě soud. Mám ale s manipulačními a nefér metodami našich novinářů vlastní zkušenosti. Stačí si proto přečíst přepis rozhovoru s Andrejem Babišem mladším, aby bylo zřejmé, že oba rádoby novináři, Slonková s Kubíkem, pokládají mladému Babišovi zavádějící a manipulativní otázky. Babiš mladší jim evidentně nic povídat nechce, proto ho musejí k žádoucím odpovědím prostě dotlačit. Normální sprostota i v případě člověka, který má schopnost se bránit. V případě duševně nemocného je to ale jednání skutečných lidských hyen. Nehledě na to, že nejspíš ani neměli od osob na záznamu souhlas k jejich natáčení. Podle nevalné kvality jde o skrytý záznam. Není to náhodou trestné podle českých nebo i švýcarských zákonů?

Neméně podivuhodná byla také spontánní reakce všech opozičních partají, kdy po zveřejnění rozhovoru s Babišem ml. bleskurychle vyhlásili jejich představitelé „jako jeden muž“, že budou požadovat vyslovení nedůvěry Babišově vládě. Že by o špinavé akci Slonkové s Kubíkem ve Švýcarsku věděli třeba od někoho předem? A byli na ni tedy již předem připraveni a domluveni?

A stejně „připraveně“ na mě dnes před Sněmovnou působila oplakátovaná klaka (asi pěti nebo šesti profi demonstrantů), kteří na počkání každému vykládali , že vláda už co nevidět padne….

No, zatím se tak nestalo. Uvidíme.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout