Ing. Michal Dvouletý

Krajský předseda strany Soukromníků
  • Soukromníci
  • Zlínský kraj
  • krajský zastupitel
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,52. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

16. 1. 2020 7:37:00

Odvolání 4 minuty před vypršením lhůty? Je to normální?

Odvolání 4 minuty před vypršením lhůty? Je to normální?

Komentář na facebookovém profilu k námitkám ekologických aktivistů.

Ekologičtí aktivisté pracují jako kolovrátek! Není možné, aby v každé jednotlivé fázi přípravy tak důležitých staveb, jako jsou dálnice v našem kraji, měly tyto nátlakové spolky možnost právními obstrukcemi paralyzovat výstavbu dálnice D55 nebo D49.

Připadá snad někomu normální, že ekologové podají odvolání 4 minuty před vypršením lhůty? Připadá někomu normální, že soudy musí rozhodovat o tom, jestli ŘSD může pokácet tři kusy zestárlých ovocných stromů? 

Je třeba ihned tento stav změnit a to metodou jednou a dost! Pokud někdo jednou vypořádá námitky ekologů, například v rámci posuzování dopadu stavby na životní prostředí (tzv. EIA), tak tak už tento závěr musí být pro všechny další povolovací instituce svatý.

„Křeček a jeho advokáti“ nemohou pořád se stejnými námitkami brzdit výstavbu dálnic, které konečně důstojně napojí Slovácko i celý Zlínský kraj - oficiální stránka na páteřní dálniční sít. Nejde totiž o křečka (ten si poradí i bez ekologů), ani nějaké zhoršení životního prostřední v našem kraji. Jde pouze o snahu aktivistů za každou cenu házet klacky pod nohy.

Anebo je snad jejich motivací snaha získat jiné prebendy? 

Zdroj: ZDE

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama