Ing. Milan Pour

  • ANO 2011
  • Milovice
  • zastupitel města
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,88. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

30.05.2019 16:53:02 - Zajac

Proč jste po volbách otočili a nepodpořili schůzi kvůli Ondráčkově cestě?

Ještě před volbami jste ji podpořit chtěli. On vám Ondráček vyjasnil najaký pas a za čí peníze cestoval? A přijde vám jeho chování v pořádku? Jsou politici nadlidi? Třeba obyčejný člověk, to je samé hlášení, přiznání apod. a politici? Ti si evidentně mohou dělat co chtějí

Odpověď

30.06.2019 8:15:22 - Ing. Milan Pour
Děkuji Vám za dotaz. Omlouvám se, že až nyní reaguji na Váš dotaz. Já vnímám sebe jako politika úplně na stejné úrovni jako ostatní pracující lidi se svými právy a povinnostmi.

Poslanci hnutí ANO nepodpořili na sněmovní schůzi bod týkající se zahraniční cesty poslance Ondráčka do okupované části Ukrajiny. Za sebe si myslím, že tímto tématem by se neměla zabývat Poslanecká sněmovna jako celek. Je dle mého názoru dostačující, že zahraniční výbor sněmovny, kde jsou zastoupeni i naši poslanci hnutí ANO, přijal usnesení, kde se poslanci od takovéto cesty distancují. Samozřejmě negativně vnímám, že Ondráčkova tzv. soukromá cesta nesla parametry oficiálního přijetí, což je nepřijatelné pro naši zahraniční politiku v tomto regionu.