Ing. Miloš Petera

  • ČSSD
  • Středočeský kraj
  • 1. vicehejtman
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,05. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

23. 11. 2016 16:51:00

Odmítáme rušení sociálních programů Středočeského kraje

Odmítáme rušení sociálních programů Středočeského kraje

Středočeská ČSSD zásadním způsobem odmítá kroky nového vedení kraje, které zrušilo úhradu zdravotnických regulačních poplatků a vyplácení žákovského jízdného.

Slova hejtmanky Jermanové o tom, že se jedná o nespravedlivé sociální dávky, jsou zavádějící.

Hrazení plateb jízdného a pohotovosti byla služba pro občany Středočeského kraje, která se v minulosti osvědčila. Pomáhala rodinám tam, kde to bylo potřebné. Usnadňovala život především rodinám s dětmi, seniorům a sociálně potřebným.

Postupným rušením sociálních programů kraje bude nový tým zástupců ANO a ODS popírat nejzákladnější úlohu krajských samospráv. Pomáhat lidem a být tady pro ně.

Dnes přišly na řadu poplatky za pohotovost a žákovské jízdné. Je jen otázka času, kdy se dostane na další sociální jistoty ve zdravotnictví a v sociální oblasti ve Středočeském kraji.

Ukazuje se, že aliance hnutí ANO a ODS k omezování sociálních jistot je již od začátku svého mandátu prostě při chuti.

Miloš Petera, předseda KVV ČSSD Středočeského kraje

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama