Ing. Miloslava Vostrá

  • KSČM
  • Středočeský kraj
  • poslankyně
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,75. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

1. 1. 2021 20:48:31

Projev předsedy Senátu nepřekvapil

Projev předsedy Senátu nepřekvapil

Dnešní novoroční projev předsedy Senátu Parlamentu ČR ve svém obsahu zmiňuje pandemii covidu a jak jsme u něj již zvyklí, kritizuje vládu, kterou prakticky viní z neúspěšného boje proti pandemii.

Poděkoval všem, kteří pomáhají s tímto virem. Věnoval se i ekonomice, podnikání a školství. Jeho projev vyzníval celkově značně pesimisticky, chyběla v něm naděje pro další dny i vize dalšího vývoje. Jako bychom měli věci dosud prožité složené většinově z omylů a přešlapů. Projev s příchodem roku 2021 k občanům republiky pronesl i předseda Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. V jeho projevu opět dominoval stav pandemie koronaviru. Zaznělo doporučení k vakcinaci i varování před štěpením společnosti. Odsoudil vzájemné ataky a mnohdy agresivní chování. Jeho prosbu o soudržnost i poděkování za práci lidem lze bezesporu podpořit. Není třeba mít souhlasné mínění, ale je nutné spolu mluvit, nabádal k sounáležitosti a vzájemné toleranci i pomoci. V jeho projevu lze vidět snahu o pozitivní pohled do roku 2021. 
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama