Ing. Ondřej Prokop

  • ANO 2011
  • Praha 11
  • územní plánování
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,77. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

23.6.2022 10:10:00

Chceme, aby STAN na Praze 11 vysvětlil své vztahy s Petrem Hlubučkem

Chceme, aby STAN na Praze 11 vysvětlil své vztahy s Petrem Hlubučkem

Hnutí ANO Prahy 11 dnes na zasedání zastupitelstva požadovalo, aby předsedkyně STAN Prahy 11 Ing. Radka Soukupová vysvětlila své úzké vztahy k bývalému náměstkovi primátora Petru Hlubučkovi.

Hlubuček byl nedávno policií zatčen a obviněn kvůli korupci spojené s veřejnými zakázkami Dopravního podniku Praha.

Paní Soukupová je dlouhodobě známá jako skalní podporovatelka Petra Hlubučka. Vzhledem k tomu, že STAN na Praze 11 dlouhodobě působí v různých skupinách a komisích majících vliv na celou řadu investic, oprav, tedy i veřejných zakázek, chceme vědět, zda mafiánská magistrátní chobotnice neměla svá chapadla i u nás.

Kromě toho zastupitele za ANO znepokojuje, že STAN ve spojení s Piráty byli hlavními propagátory sporného projektu výstavy Areálu ledových sportů, proto by se rádi ujistili, zda kauza Petra Hlubučka nemohla zasáhnout i do tohoto projektu.

Koalici STAN a Pirátů se však evidentně nic veřejně vysvětlovat nechce a odpovědí se nám v rámci zastupitelstva nedostalo. Pevně věříme, že si o tom občané udělají vlastní obrázek. 

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama