Ing. Ondřej Prokop

  • ANO 2011
  • Praha 11
  • územní plánování
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,68. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

08.12.2021 9:20:53

Průzkum spol. CEEC Research a s ním spojená očekávání

Průzkum spol. CEEC Research a s ním spojená očekávání

Milí Pražané, jedním z důležitých předpokladů úspěšného řešení bytové🏠 krize je podpora stavebního sektoru ze strany státu.

Jak ale ukazuje průzkum společnosti CEEC Research, očekávání, která v tomto ohledu mají stavitelé vůči vznikající vládě, nejsou příliš velká, a to hned z několika důvodů.👉Obavy panují například z dalších průtahů ohledně nabytí účinnosti nového stavebního zákona, od kterého si odborná veřejnost slibuje především zefektivnění schvalovacích procesů, což je nutná podmínka k urychlení výstavby.👉Velké naděje nepanují ani ohledně navýšení investic do výstavby. Celých 70 % dotázaných je přesvědčeno, že příliv financí nebude o nic vyšší než doposud. Co se týká změn v dostupnosti bydlení, očekávají více než dvě třetiny z nich pouze malé, nebo dokonce nulové zlepšení. Právě dostupnější bydlení zároveň považuje za prioritu celých 41 % respondentů.Do jaké míry jsou předpovědi developerů přesné, ukáže až čas. Stejně jako přes dvě třetiny tázaných odborníků bych si nicméně přál, aby nastupující vláda pokračovala alespoň v již započatých projektech.Jaké změny v oblasti dostupnosti bydlení očekáváte v příštích letech vy❓A na co by se stát měl soustředit především ❓Těším se na vaše názory, které mi pište sem dolu do komentářů 👇👇👇.Text k tématu:👉https://www.stavebnictvi3000.cz/.../podpori-nova-vlada...
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama